hamburger icon
close menu icon
hamburger icon
close icon
ZAMKNIJ MENU
bon icon
bon image

POKOJE

Pokój 2 osobowy 01 i 13

Pokój z łazienką, lodówką i czajnikiem. Posiada jedno dwuosobowe łóżko. Atutem pokoju jest jego usytuowanie w najcichszym miejscu podwórka.

Pokój 2 osobowy 03

Pokój z łazienką i czajnikiem. Posiada jedno dwuosobowe łóżko.

Pokój 2 osobowy 05

Pokój z łazienką i aneksem z kuchenką indukcyjną. Posiada jedno dwuosobowe łóżko. Atutem jest w pełni prywatna kuchnia i bezpośrednie wyjście na podwórko- pokój słoneczny i samowystarczalny.

Pokój 2 osobowy 3 i 4

Pokój z łazenką, lodówką i czajnikiem. Posiada dwuosobowe łóżko z możliwością rozdzielenia na dwa oddzielne łóżka. Atutem pokoju jest widok na ogród i brak schodów.

Pokój 2 osobowy 7 i 8

Pokój z łazienką, lodówką i czajnikiem. Posiada jedno dwuosobowe łóżko i fotel z możliwością rozłożenia dla trzeciej osoby- zapewnia komfortowy wypoczynek i może być traktowany jako standardowe łóżko. Atutem pokoju jest duży, prywatny balkon ze stolikiem...

Pokój 3 osobowy 02 i 14

Pokój z łazienką, lodówką i czajnikiem. Posiada jedno i dwuosobowe łóżka. Pokój bardzo jasny i słoneczny.

Pokój 3 osobowy 1

Pokój z łazienką, aneksem kuchennym(lodówka, czajnik, zlew, mikrofala i podstawowe naczynia). W pełni wyposażona kuchnia dostępna w tym samym budynku. Atutem pokoju jest bezpośrednie wyjście na zewnątrz i prywatny stolik z fotelami.

Pokój 3 osobowy 9 i 10

Pokój z łazienką, lodówką i czajnikiem. Posiada dwuosobowe łóżko i wygodną, rozkładaną sofę. Pokój bardzo komfortowy i przytulnie urządzony. Po remoncie wiosną 2023 roku.

Pokój 3 osobowy 11 i 12

Pokój z łazienką i czajnikiem. Posada jedno i dwuosobowe łóżka. Pokój słoneczny, z miejscem na kawę na korytarzu.

Pokój 4 osobowy 04

Pokój z łazienką, lodówką i czajnikiem. Posiada dwa łóżka jednoosobowe i łóżko dwuosobowe. Pokój bardzo słoneczny i przestronny.

Pokój 4 osobowy 22

Pokój z łazienką wspólną( dla pokoju 4 i 1 osobowego) z aneksem kuchennym na korytarzu. Posiada dwa łóżka jednoosobowe i łóżko dwuosobowe. Pokój przestronny, cichy, z kominkiem na korytarzu. Atutem jest niższa cena wynajmu.

Pokój 4 osobowy 23

Pokój posiada łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię z płytą indukcyjną i mikrofalą. W pokoju dwa łóżka jednoosobowe i łóżko dwuosobowe oraz wygodna, rozkładana sofa. Pokój bardzo przestronny, z miejscem do odpoczynku. Cichy, z kominkiem na korytarzu.

Pokój 4 osobowy 2

Pokój z łazienką i aneksem kuchennym(lodówka, czajnik, zlew, mikrofala, podstawowe naczynia). W pełni wyposażona kuchnia dostępna w tym samym budynku. Pokój posiada dwa jednoosobowe i jedno dwuosobowe łóżko. Atutem pokoju jest bezpośrednie wyjście na podw&oacu...

Pokój 4 osobowy 5 i 6

Pokój z łazienką i aneksem kuchennym(lodówka, czajnik, zlew, podstawowe nacznia). Posiada dwa jednoosobowe łóżka i jedno dwuosobowe. Atutem pokoju jest duży balkon ze stolikiem i krzesłami. 

Mieszkanie 6 osobowe 06

Mieszkanie z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią z płytą indukcyjną. Posiada dwie osobne sypialnie- 2 i 4 osobowe oraz salon z rozkładaną sofą( dla dodatkowych 2 osób), duży telewizor. Mieszkanie bardzo przestronne. Atutem jest prywatne wejście i wysoki standard wykończenia.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
ZAREZERWUJ TERAZ