hamburger icon
close menu icon
hamburger icon
close icon
ZAMKNIJ MENU
bon icon
bon image

O NAS

            Familia to rodzinna tradycja sięgająca lat 50. Wtedy nasi pradziadkowie przyjęli pierwszych gości pod swój dach. Od tego czasu przez lata rozwijaliśmy się zachowując tą tradycję. Obecnie posiadamy około 20 pokoi, część zupełnie nowych a część po gruntownej modernizacji. Wciąż działamy rodzinnie, zachowując rodzinną atmosferę, jednocześnie zapewniając współczesny standard obiektu i usług. Poza pokojami i apartamentami staramy się też zapewnić naszym gościom rozrywkę- dlatego w Familii mamy do dyspozycji plac zabaw dla dzieci, a od 2022 roku również nowe rowery na wynajem i saunę suchą, którą można zarezerwować tylko dla siebie. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, na pewno zachęci Państwa do wypoczynku z Familią. Działamy cały rok także zapraszamy również zimą na ciche spacery i morsowanie.

 

            Jeśli morze kojarzy się Państwu tylko z letnim wypoczynkiem, zapraszamy do zobaczenia go kiedy nie ma już tłumów. Obiecujemy, że zakochają się Państwo w morzu tak jak my- a wbrew pozorom poza sezonem atrakcji nie brakuje- są piękne ścieżki rowerowe, dużo natury, zwierząt…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
ZAREZERWUJ TERAZ